״אסיף העיר״- שת״פ בין עמותת לשובע,

מיזם MAX ולימודי תעודה ב-HIT

עיצוב לוגו לאסיף העיר, איפיון ועיצוב אפליקציה לבתי עסק לתרומות מזון יומיות ודשבורד לעמותה לניהול התרומות.

כל התוצרים הגרפים נעשו במסגרת קורס במסלול אינטראקטיב במחלקה ללימודי תעודה בHIT בשיתוף עם עמותת לשובע ומיזם MAX.

עמותת לשובע - איסוף ואיתור מזון לתרומה. עמותת לשובע שמה לה למטרה לסייע לכל נזקק באשר הוא ולספק את צרכיו הבסיסיים, תוך שמירה על כבודו וצניעותו. העמותה פועלת לרווחה, לקידום ולהעצמה של ילדים ובני נוער בפריפריה החברתית והגיאוגרפית.

MAX - חממה טכנולוגית רב-תחומית המשלבת בין תלמידי תיכון לבין סטודנטים ובוגרים ממוסדות אקדמאים מובילים בישראל אשר יוצרים ביחד ע״י צוותי עבודה רב-תחומים, מוצרים ופרויקטים טכנולוגים בעלי ערך לחברה ולסביבה.

הסטודנטים אפיינו ועיצבו אפליקציה, המאפשרת למסעדה או בית עסק ליידע את העמותה כי היא מעוניינת לתרום. לאחר מכן יעודכנו פרטים רלוונטיים כמו מיקום, איש קשר, כשרות, סוג מזון, כמות, שעת איסוף ועוד. העמותה תקבל התראה על התרומה החדשה בדשבורד ייעודי, ותאשר את האיסוף.

המערכת תנתח את הנתונים שהתקבלו ותבנה מסלולי איסוף חכמים לפי איזורים במטרה לחסוך זמן ולהגדיל את התפוקה. האפליקציה תוכל לאפשר התנהלות יעילה של כל אחד מהגורמים המעורבים. תהליך התרומה יהפוך לפשוט יותר, ולכן יעודד בתי עסק לתרום יותר מזון ואף יגדיל את מעגל התורמים. כמו כן, העמותה תוכל לייצר מסלולי איסוף קצרים ויעילים ולשייך אותם למרכזים המתאימים.

 

בנוסף כל סטודנט גם עיצב לוגו לאסיף העיר.

Logo_Lasova.jpg

לוגו העמותה

 

עבודות סטודנטים

 

העבודה הנבחרת